Whatsapp

Müşteri Temsilcisi

Whatsapp İçin Tıklayın.

HAKKIMIZDA

Güzel Koylardan Maviliklere Uzanan Bir Serüvenin Hikayesi…

Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı’nın öykülerinden edinilmiş bir bakış açısıyla mavi ve yeşilin birleştiği hatlara bakmaya başladığınızda keyif, endişe ve coşkuyu paylaşmak gibi duygu ve düşüncelere kapılırsınız. Keyif duyarsınız. Çünkü binlerce yıllık geçmişi olan bu topraklarda ve sularda böyle bir güzelliği aynı zamanda tarihle hissetmek size kendinizi özel hissettirir. Derken endişe edersiniz, Halikarnas Balıkçısı’nın anlattığı bu zenginlikleri insanların koruyup koruyamayacağını merak edersiniz. Coşkuyla paylaşmak istersiniz. Çünkü sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın da bu güzelliği görmesini dilersiniz.

İşte Dragut Sailing ekibinin denize ve mavi koylara olan tutkusu bu temeller üzerinden yükselir. Adını, yine Bodrum’un bir zenginliği olan Amiral Turgutreis’in uluslararası arenadaki isminden alır. Böylece bir şekilde de tüm denizcilere ve deniz severlere saygısını sunmuş olur.

Dragut Sailing ekibi olarak 16 yılı aşkın süredir, her yıl dünyanın dört bir yanından deniz tutkunu insanlarla bir araya geliyor ve onlara unutamayacakları bir mavi yolculuk planlaması yapıyoruz. Eğer sıradan bir yaz tatilinden çok daha fazlasını ve ayrıcalıklı olanı düşünüyorsanız, böyle bir felsefeyle çalışan bir acente beklentilerinizi karşılayacaktır. Draugut Sailing ekibi bunun için var!

 

“Eğer sıkı bir deniz tutkunuysanız veya mavi yolculuğu ilk defa tecrübe etmeyi düşünüyorsanız, şu anda Dragut Sailing ile nefes kesen manzaralar eşliğinde harika bir tatile çok yakınsınız. Bizi şimdi arayın.”

Dragut Sailing Team

YIlLIK TECRÜBE

ÜZERİNDE KİRALAMA

ÜZERİNDE MUTLU MAVİ YOLCU

DENİZ MİLİ YOL / YIL

DRAGUT SAILING

D-Marin Turgutreis 33A, 48960 Bodrum/Muğla

İLETİŞİM

0532 424 11 51
0252 382 68 98
info@dragutsailing.com

BİZE ŞİMDİ ULAŞIN VE REZERVSYONUNUZU YAPTIRIN.